Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Volvo S40 (2004 - ...) 4 produkty

Volvo S40 (2004 - ...)
 • Dostupne
  VOLVO S40 (kryt bočný ľavý) - Plast (MR9 11731 LH)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 96-2000

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Volvo S40 kryt pod motor - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2005 - …

  Volvo S40 kryt pod motor - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Volvo S40 kryt pod motor - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností....

  Volvo S40 kryt pod motor - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...

 • Dostupne
  Volvo S40 / V50 (Kryt pod motor a prevodovku) 2.4 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2003 -

  Volvo S40 / V50 Kryt pod motor a převodovku 2.4 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Volvo S40 / V50 Kryt pod motor a převodovku 2.4 - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Volvo S40 / V50 Kryt pod motor a převodovku 2.4 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost...

 • Dostupne
  Volvo S40 / V50 (Kryt pod motor a prevodovku) 2.4 - Hliník
  Materiál: Hliník
  Vyráběn v letech: 2003 -

  Volvo S40 / V50 Kryt pod motor a převodovku 2.4 - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu. Tloušťka krytu garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči kamení, vodě, prachu, ledu, blátu a posypovým materiálům. Náš kryt motoru prodlouží životnost motorových součástek, jako jsou např.: alternátor, čerpadlo, řemeny, napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Volvo S40 / V50 Kryt pod motor a převodovku 2.4 - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového...

  Volvo S40 / V50 Kryt pod motor a převodovku 2.4 - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu. Tloušťka krytu garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči kamení,...