Mena
Kategórie

Katalóg

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Opel Vectra (2002 - 2005) 4 produkty

Opel Vectra (2002 - 2005)
 • Dostupne
  VECTRA C kryt pod motor 1.9D, 2.0D, 3.0D - Plast (5212628)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2002-2005

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Opel Vectra C kryt pod motor - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2002 - …

  Opel Vectra C kryt pod motor - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Opel Vectra C kryt pod motor - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností....

  Opel Vectra C kryt pod motor - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...

 • Dostupne
  Opel Vectra C / Signum (Kryt pod motor a prevodovku) - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 04/2002 -

  Opel Vectra C / Signum Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Opel Vectra C / Signum Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Opel Vectra C / Signum Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou...

 • Dostupne
  Opel Vectra C kryt pod motor – plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2002 - 2017

  Opel Vectra C kryt pod motor – plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Opel Vectra C kryt pod motor – plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností....

  Opel Vectra C kryt pod motor – plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...