Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Ford Transit (2000 - 2006) 4 produkty

Ford Transit (2000 - 2006)
 • Dostupne
  TRANSIT II kryt pod motor - Plast
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2000-2006

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Ford Transit kryt pod motor 2.0Td, 2.4Td - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2001 - 2006

  Ford Transit kryt pod motor 2.0Td, 2.4Td - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Ford Transit kryt pod motor 2.0Td, 2.4Td - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální...

  Ford Transit kryt pod motor 2.0Td, 2.4Td - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu,...

 • Dostupne
  Ford Transit zadny pohon kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 01/2001 - 05/2006

  Ford Transit zadní poho kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Ford Transit zadní poho kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Ford Transit zadní poho kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou...

 • Dostupne
  Ford Transit predny pohon kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 01/2001 - 05/2006

  Ford Transit přední pohon kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Ford Transit přední pohon kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Ford Transit přední pohon kryt pod motor 2.0 TD, 2.4 TD - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou...