Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Citroen Xsara (2001 - ...) 3 produkty

Citroen Xsara (2001 - ...)
 • Dostupne
  XSARA II kryt pod motor - Plast (7013.R4)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2000 - ...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Citroen Xsara Picasso (Kryt pod motor a prevodovku) okrem 3.0 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 12/1999 - 09/2006

  Citroen Xsara Picasso Kryt pod motor a převodovku kromě 3.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen Xsara Picasso Kryt pod motor a převodovku kromě 3.0 - Plech je vyroben z 3mm...

  Citroen Xsara Picasso Kryt pod motor a převodovku kromě 3.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a...

 • Dostupne
  Citroen Xsara Picasso (Kryt pod motor a prevodovku) 3.0 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 12/1999 - 09/2006

  Citroen Xsara Picasso Kryt pod motor a převodovku 3.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen Xsara Picasso Kryt pod motor a převodovku 3.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Citroen Xsara Picasso Kryt pod motor a převodovku 3.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou...