Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Citroen C3 (2005 - 2009) 4 produkty

Citroen C3 (2005 - 2009)
 • Dostupne
  C3 II kryt pod motor lifting - Plast (7013EN)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2005-2009

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Citroen C3 (Kryt pod motor a prevodovku) - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 04/2002 - 2007

  Citroen C3 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen C3 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za...

  Citroen C3 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči...

 • Dostupne
  Citroen C3 (Kryt pod motor a prevodovku) - Hliník
  Materiál: Hliník
  Vyráběn v letech: 04/2002 - 2007

  Citroen C3 Kryt pod motor a převodovku - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu. Tloušťka krytu garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči kamení, vodě, prachu, ledu, blátu a posypovým materiálům. Náš kryt motoru prodlouží životnost motorových součástek, jako jsou např.: alternátor, čerpadlo, řemeny, napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen C3 Kryt pod motor a převodovku - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu....

  Citroen C3 Kryt pod motor a převodovku - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu. Tloušťka krytu garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči kamení, vodě, prachu,...

 • Dostupne
  Citroen C3 kryt pod motor - plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2003 - ...

  Citroen C3 kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen C3 kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností....

  Citroen C3 kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...