Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Citroen Berlingo (2008 - ...) 3 produkty

Citroen Berlingo (2008 - ...)
 • Dostupne
  BERLINGO III kryt pod motor - Plast (7013CT)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2008 - ..

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Citroen Berlingo kryt pod motor 1.4, 1.9TDi - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2008 - …

  Citroen Berlingo kryt pod motor 1.4, 1.9TDi - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen Berlingo kryt pod motor 1.4, 1.9TDi - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální...

  Citroen Berlingo kryt pod motor 1.4, 1.9TDi - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu,...

 • Dostupne
  Citroen Berlingo II (Kryt pod motor a prevodovku) 1.6, 1.6HDI, 1.9D - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2008 -

  Citroen Berlingo II Kryt pod motor a převodovku 1.6, 1.6HDI, 1.9D - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen Berlingo II Kryt pod motor a převodovku 1.6, 1.6HDI, 1.9D - Plech je vyroben z...

  Citroen Berlingo II Kryt pod motor a převodovku 1.6, 1.6HDI, 1.9D - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a...