Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Citroen C2 4 produkty

Citroen C2
 • Dostupne
  Citroen C2 kryt pod motor 1.1, 1.4B, 1.4HDI, 1.6, 1.6HDI - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2002 - …

  Citroen C2 kryt pod motor 1.1, 1.4B, 1.4HDI, 1.6, 1.6HDI - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen C2 kryt pod motor 1.1, 1.4B, 1.4HDI, 1.6, 1.6HDI - Plech je vyroben z 2mm...

  Citroen C2 kryt pod motor 1.1, 1.4B, 1.4HDI, 1.6, 1.6HDI - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu,...

 • Dostupne
  Citroen C2 (Kryt pod motor a prevodovku) - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 05/2003 - 2009

  Citroen C2 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen C2 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za...

  Citroen C2 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči...

 • Dostupne
  Citroen C2 (Kryt pod motor a prevodovku) 1.6 - Hliník
  Materiál: Hliník
  Vyráběn v letech: 05/2003 - 2009

  Citroen C2 Kryt pod motor a převodovku 1.6 - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu. Tloušťka krytu garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči kamení, vodě, prachu, ledu, blátu a posypovým materiálům. Náš kryt motoru prodlouží životnost motorových součástek, jako jsou např.: alternátor, čerpadlo, řemeny, napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Citroen C2 Kryt pod motor a převodovku 1.6 - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového...

  Citroen C2 Kryt pod motor a převodovku 1.6 - Hliník je vyroben z 5mm hliníkového plechu. Tloušťka krytu garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči kamení, vodě,...

 • Dostupne
  C3 kryt pod motor - Plast (7013P7)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2001-2008

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.