Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Volvo S40 3 produkty

Volvo S40
 • Dostupne
  VOLVO S40 (kryt bočný ľavý) - Plast (MR9 11731 LH)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 96-2000

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Volvo S40 / V40 (Kryt pod motor a prevodovku) - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 07/1995 - 12/2003

  Volvo S40 / V40 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Volvo S40 / V40 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného...

  Volvo S40 / V40 Kryt pod motor a převodovku - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči...

 • Dostupne
  Volvo S40 kryt pod motor - plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 1995 - 2004

  Volvo S40 kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Volvo S40 kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností....

  Volvo S40 kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...