Mena
Kategórie

Katalóg

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Seat Toledo 4 produkty

Seat Toledo
 • Dostupne
  TOLEDO I kryt pod motor - Plast (1L0825235)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: ... - 1999

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Seat Toledo kryt pod motor 1.6 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 1991 - 1997

  Seat Toledo kryt pod motor 1.6 - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Seat Toledo kryt pod motor 1.6 - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností....

  Seat Toledo kryt pod motor 1.6 - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...

 • Dostupne
  Seat Toledo (Kryt pod motor a prevodovku) 1.4, 1.6 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 05/1991 - 1999

  Seat Toledo Kryt pod motor a převodovku 1.4, 1.6 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Seat Toledo Kryt pod motor a převodovku 1.4, 1.6 - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Seat Toledo Kryt pod motor a převodovku 1.4, 1.6 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost...

 • Dostupne
  Seat Toledo (Kryt pod motor a prevodovku) 1.8, 1.9D, 2.0 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 05/1991 - 1999

  Seat Toledo Kryt pod motor a převodovku 1.8, 1.9D, 2.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Seat Toledo Kryt pod motor a převodovku 1.8, 1.9D, 2.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu...

  Seat Toledo Kryt pod motor a převodovku 1.8, 1.9D, 2.0 - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou...