Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Peugeot Expert 5 produkty

Peugeot Expert
 • Dostupne
  EXPERT III kryt pod motor - Plast (7013CH)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 2007 - ...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Peugeot Expert kryt pod motor 1.8, 1.9D, 1.9TD, 2.0HDI, 2.3JTD, 2.5TD, 2.8JTD...
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 1995 - 2006

  Peugeot Expert kryt pod motor 1.8, 1.9D, 1.9TD, 2.0HDI, 2.3JTD, 2.5TD, 2.8JTD - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Peugeot Expert kryt pod motor 1.8, 1.9D, 1.9TD, 2.0HDI, 2.3JTD, 2.5TD, 2.8JTD - Plech...

  Peugeot Expert kryt pod motor 1.8, 1.9D, 1.9TD, 2.0HDI, 2.3JTD, 2.5TD, 2.8JTD - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou...

 • Dostupne
  Peugeot Expert kryt pod motor 1.6, 1.8HDI, 1.9TD, 2.0HDi - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2006 - …

  Peugeot Expert kryt pod motor 1.6, 1.8HDI, 1.9TD, 2.0HDi - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Peugeot Expert kryt pod motor 1.6, 1.8HDI, 1.9TD, 2.0HDi - Plech je vyroben z 2mm...

  Peugeot Expert kryt pod motor 1.6, 1.8HDI, 1.9TD, 2.0HDi - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu,...

 • Dostupne
  Peugeot Expert Furgon kryt pod motor - plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2016 - ...

  Peugeot Expert Furgon kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Peugeot Expert Furgon kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální...

  Peugeot Expert Furgon kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení,...

 • Dostupne
  Peugeot Expert kryt pod motor - plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 2016 - ...

  Peugeot Expert kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Peugeot Expert kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností....

  Peugeot Expert kryt pod motor - plech je vyroben z 2 mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...