Mena
Kategórie

Katalóg

Určeno pre

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Opel Omega 3 produkty

Opel Omega
 • Dostupne
  OMEGA B kryt pod motor 2,0 B - Plast
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 3

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Opel Omega A kryt pod motor - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 09/1986 - 05/1994

  Opel Omega A kryt pod motor - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Opel Omega A kryt pod motor - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s...

  Opel Omega A kryt pod motor - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě,...

 • Dostupne
  Opel Omega B kryt pod motor - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 03/1994 - 07/2003

  Opel Omega B kryt pod motor - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Opel Omega B kryt pod motor - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s...

  Opel Omega B kryt pod motor - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě,...