Mena
Kategórie

Katalóg

Zľavnené produkty
Všetky zľavnené

Fiat Punto 3 produkty

Fiat Punto
 • Dostupne
  PUNTO II/IDEA/MUSA kryt pod motor - Plast (51703001)
  Materiál: PE (plast)
  Vyráběn v letech: 98-...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame...

  Všetky naše plastové kryty sú z kvalitných materiálov typu PE alebo HDPE. Nepoužívame nekvalitné a lámavé PVC alebo ABS.

 • Dostupne
  Fiat Punto kryt pod motor 1,3 - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 1999 - 2002

  Fiat Punto kryt pod motor 1,3 - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Fiat Punto kryt pod motor 1,3 - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností....

  Fiat Punto kryt pod motor 1,3 - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a...

 • Dostupne
  Fiat Punto (Kryt pod motor a prevodovku) 1.1, 1.2, 1.4, 1.7D - Plech
  Materiál: Plech
  Vyráběn v letech: 09/1993 - 10/1999

  Fiat Punto Kryt pod motor a převodovku 1.1, 1.2, 1.4, 1.7D - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace.

  Fiat Punto Kryt pod motor a převodovku 1.1, 1.2, 1.4, 1.7D - Plech je vyroben z 3mm...

  Fiat Punto Kryt pod motor a převodovku 1.1, 1.2, 1.4, 1.7D - Plech je vyroben z 3mm plechu válcovaného za studena s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a...